Facebook Share

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna dragele mele
Elisa Pierre Deconectat
Membru
**
Registered

Subiecte: 10
Alăturat: Oct 2016
Reputaţie: 0
Buna dragele mele
Buna dragele mele , as dori sa va impartasesc putin despre mine . Sunt un utilizator nou al forumului , ma cheama Eliza si sunt din Bucuresti . Am intrat pe acest forum ca sa invat mai multe despre cum e sa fii mamica , cum e sa ai copii pentru a ma pregati pentru ceea ce va urma in curand . Ieri navigand pe internet pentru a cauta detalii despre pantofii sau botine pentru ca am inteles ca sunt reduceri am cautat mai multe site-uri , doar stiti cum suntem noi femeile nu ne putem decide usor ce vrem , si atunci cand dupa ceva timp nu mai place . Dar uitandu-ma la TV am vazut reclama la un magazin de incaltaminte pentru femei super frumoasa reclama ma atras din prima . Asa ca am intrat pe magazinul lor si am luat o pereche de pantofi de la Caprice . Sunt super in poza acum astept sa ajunga , inca nu i-am probat , mi-au overit si transport gratuit si garantie la ei . Linkul de unde am cumparat sper sa nu se considere spam sau publicitate este acesta - https://www.epantofi.ro/asics.html , sper ca v-am ajutat si pe voi daca doriti sa va cumparati pantofi sau alta incaltaminte ! O zi buna si o sa fiu pe aici sa va citesc mesajele !
19-12-2016, 12:40 PM
[-]
Raspunde folosind Facebook: 

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  7 tipuri de incaltaminte pe care orice femeie trebuie sa le aiba! Cristina 2 2,257 10-11-2016, 03:56 PM
Ultimul mesaj: Elisa Pierre

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
Schimba Link cu Forum Colocviu.ro Reîntoarce-te Sus

All content © copyright Forum Colocviu.ro Designed by Audentio Design Traducere MyBB Romania